MECHANIK AUTOMATÓW IS
  • Trąbki
mazowieckie, Trąbki, mazowieckie, Polska
Zignago Vetro Polska S.A.
26. 9. 2024

Huta szkła Zignago Vetro Polska S.A. wiodący producent opakowań szklanych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Obowiązki

  • Uczestnictwo w procesie zmian asortymentu (wymiana części formujących)
  • Bieżący nadzór nad sprawnością techniczną maszyn
  • Wdrażanie usprawnień zmierzających do poprawy jakości wyrobu gotowego
  • Usuwanie bieżących awarii
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych maszyn i urządzeń

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe o profilu: mechanik, ślusarz
  • Doświadczenie w warsztacie ślusarskim - min. 3 lata
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – praca od zaraz
  • Pracę w systemie 1 zmianowym pn-pt (7:00 – 15:00)
  • Premia kwartalna zależna od absencji
  • Premia roczna
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • Świadczenia z Funduszu Socjalnego m.in. wczasy pod gruszą, talony na święta, karty świąteczne dla dzieci do 18 rż., pożyczki mieszkaniowe
  • Możliwość wykupienia karty sportowej oraz dodatkowego ubezpieczenia na życie

  • Praca mazowieckie
  • Mechanik Wysokie Mazowieckie
  • Mechanik mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836