Mechanik aut osobowych, dostawczych oraz ciężarowych
  • Barnisław
zachodniopomorskie, Barnisław, zachodniopomorskie, Polska
Hrappka.pl
30. 5. 2024

#1154344

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego. Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • naprawy bieżące pojazdów zgodnie z wytycznymi przełożonych,

  • diagnozowanie usterek i problemów technicznych w pojazdach,

  • utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy,

  • przestrzeganie i stosowanie się do zasad polityki firmy,

  • znajomość programów diagnostycznych,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • chęć do pracy,

  • dokładność, rzetelność, spostrzegawczość

  • umowa o pracę,

  • praca w godzinach 8-16,

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilność zatrudnienia,

Osoby zainteresowane zapraszam do przesyłania aplikacji

W razie pytań zapraszam do kontaktu  531 641 084

  • Praca zachodniopomorskie
  • Mechanik zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080