Mechanik
  • Kędzierzyn-koźle
Mechanik
Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-koźle, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 9. 2024

Firma produkcyjna z Krapkowic poszukuje mechanika do napraw maszyn produkcyjnych. Będziesz odpowiedzialny za diagnozowanie awarii, a następnie za przeprowadzanie bieżących napraw maszyn.

Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś! Pamiętaj, że okazje mają to do siebie że lubią uciekać.

Aplikuj już dziś lub wyślij SMS o treści "mechanik" lub zadzwoń pod nr 725 300 308.

Oczekujemy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie kierunkowe
  • gotowość do pracy 3-zmianowej (również dyżury weekendowe 1-2 razy w miesiącu dodatkowo płatne)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe 5500 - 6000 zł brutto
  • premia około 1100 zł brutto
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych i dyżury
  • umowa o pracę
  • pakiet szkoleń wprowadzających i opieka doświadczonych kolegów z zespołu
  • benefity:bezpłatne korzystanie z siłowni w Krapkowicach, zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, ubezpieczenie grupowe
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • miła atmosfera w firmie z doskonałą pozycją rynkową

Zadania

  • analiza awarii
  • przeprowadzanie uruchamiania i naprawa maszyn

  • Praca Kędzierzyn-Koźle
  • Mechanik Kędzierzyn-Koźle
  • Kędzierzyn-Koźle - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567