Mechanik
  • Łańcut
Mechanik
Łańcut, Łańcut, Podkarpackie, Polska
Argo Sweets
4. 6. 2024

Słodycze ARGO to rodzinna firma o międzynarodowej skali, której produkty cieszą konsumentów w ponad 60 krajach na świecie . Od przeszło 30 lat tworzymy pyszne lizaki i cukierki najwyższej jakości.
Naszym celem jest sprawianie radości konsumentom poprzez ciągłe rozwijanie oferty o nowe, smaczne propozycje. Wierzymy, że kluczem do naszego sukcesu jest zatrudnianie ludzi z pasją do tego co robą. Tworzymy kulturę firmy opartą na doświadczeniu, motywacji i inicjatywie naszych pracowników, co przyczynia się do wspólnego sukcesu i propagowania przyjaznej atmosfery pracy.
Obecnie poszukujemy kandydata/ki na stanowisko: Mechanik Utrzymania Ruchu
Jeżeli masz wykształcenie techniczne, doświadczenie w mechanice oraz chcesz pracować w zespole specjalistów, gdzie doceniamy inicjatywę i dążenie do doskonałości, zapraszamy do aplikowania. W naszej firmie zyskasz nie tylko stabilne zatrudnienie, ale również możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego.
Zakres obowiązków:
• przeprowadzanie przeglądów i napraw maszyn oraz urządzeń produkcyjnych, zapewniając ich pełną funkcjonalność
• diagnozowanie i usuwanie awarii mechanicznych w sposób szybki i efektywny
• analiza przyczyn awarii oraz wdrażanie działań prewencyjnych, aby zapobiec ich powtarzaniu
• ścisła współpraca z działem produkcji – szczególnie z operatorami maszyn w celu zapewnienia ciągłości procesu produkcyjnego
• prowadzenie dokumentacji technicznej związanej z naprawami i przeglądami
• udział w projektach mających na celu optymalizację i udoskonalenie parku maszynowego
• dbanie o porządek w warsztacie oraz o stan techniczny narzędzi i wyposażenia
Nasze wymagania:
• wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: mechanika, automatyka, elektromechanika)
• minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika lub technika utrzymania ruchu
• znajomość podstawowych zagadnień z zakresu mechaniki, hydrauliki, pneumatyki
• umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji technicznej
• umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji
• gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
Mile widziane:
• uprawnienia energetyczne Grupa I do 1 kV – Eksploatacja, uprawnienia SEP
Co oferujemy:
• praca w zespole doświadczonych specjalistów: Dołączysz do zespołu składającego się z wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Praca z nami to możliwość ciągłego uczenia się i wymiany wiedzy w gronie profesjonalistów.
• pomoc we wdrażaniu w zespół: Zapewniamy pełne wsparcie w procesie wdrażania do zespołu. Otrzymasz mentora, który będzie Cię wspierał i pomagał w pierwszych tygodniach pracy, abyś mógł szybko i skutecznie rozpocząć swoje obowiązki.
• duże pole do rozwoju: U nas masz możliwość ciągłego rozwoju zawodowego. Oferujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, które pomogą Ci podnosić kwalifikacje i rozwijać umiejętności. Wspieramy naszych pracowników w dążeniu do osiągnięcia swoich celów zawodowych i osobistych.
• imponujący park maszynowy: Nasz zakład dysponuje rozbudowanym parkiem maszynowym, co stanowi nie tylko wyzwanie, ale także możliwość pracy z różnorodnymi urządzeniami i systemami, co sprzyja osobistemu i zawodowemu rozwojowi
• koleżeńska, przyjazna atmosfera: W naszej firmie panuje koleżeńska i przyjazna atmosfera. Wspieramy się nawzajem, dbamy o dobre relacje i tworzymy środowisko pracy, w którym każdy czuje się komfortowo i doceniony
• możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie

  • Praca Łańcut
  • Mechanik Łańcut
  • Łańcut - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851