Mechanik
  • Toruń
Mechanik
Toruń, Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Emtor Sp. z o. o.
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie okresowych przeglądów urządzeń
  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Kontrola i odbiór UDT urządzeń
  • Specyfikacja i zamawianie części
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług i utrzymywanie dobrych relacji z Klientem
  • Współpraca z zespołem sprzedaży serwisu oraz działami administracyjnymi

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie techniczne - mile widziana wiedza z zakresu elektroniki, elektrotechniki, mechaniki/hydrauliki siłowej
  • Uprawnienia UDT w zakresie obsługi wózków widłowych
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, zdolności manualne i umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność, zaangażowanie, dokładność

OFERUJEMY:
  • Profesjonalny cykl szkoleń i rozwój umiejętności zawodowych
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dostępem do pakietu świadczeń dodatkowych (benefity pracownicze w postaci prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty sportowej)

  • Praca Toruń
  • Mechanik Toruń
  • Technik mechanik Toruń
  • Technik mechanik okrętowy Toruń
  • Technik mechanik lotniczy Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544