Mechanik
  • Mińsk Mazowiecki
Mechanik
Mińsk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Harper Hygienics S.A.
9. 10. 2024

Harper Hygienics S.A. jest liderem wielu kategorii higienicznych i kosmetycznych na polskim rynku, oferującym produkty marek Cleanic, Kindii , Presto oraz producentem marek własnych dla polskich i zagranicznych sieci handlowych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Stały nadzór nad sprawnością maszyn i urządzeń oraz całą infrastrukturą mediów zasilających,
  • Prowadzenie cyklicznych konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji, zapewniające bezawaryjną i efektywną pracę maszyn,
  • Udział w regulacjach serwisowych i przezbrojeniach maszyn,
  • Sporządzanie raportów dotyczących przeprowadzanych prac serwisowych,
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na niezbędne części zamienne.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne o specjalności Mechanik,
  • Praktyka w obsłudze serwisowej maszyn produkcyjnych,
  • Wiedza z zakresu technik utrzymania sprawności maszyn i urządzeń,
  • Umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Mile widziane będzie posiadanie uprawnień elektrycznych SEP do 1 kV,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem.

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • System premiowy,
  • Dodatek za brak absencji
  • Darmowy transport na trasach Siedlce – Mińsk, Garwolin – Mińsk oraz Stoczek Łukowski – Mińsk
  • Bezpłatna opiekę medyczną
  • Wdrożenie pod opieką doświadczonego pracownika, dodatkowo praktyczne szkolenia i zdobywanie uprawnień;
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników
  • Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy;
  • Możliwość zakupu naszych produktów w sklepiku firmowym po atrakcyjnych cenach

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Mechanik Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087