MECHANIK
  • Rybnik
MECHANIK
Rybnik, Lipowa 25 D, 44-207 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie
KOMUNIKACJA MIEJSKA RYBNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4. 10. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Zakres obowiązków: nadzór oraz kontrola stanu technicznego taboru, wykonywanie bieżących napraw pojazdów, diagnoza, analiza i usuwanie przyczyn awarii i postojów autobusów, realizacja planu przeglądów pojazdów, usuwanie awarii niskiego i średniego napięcia, ewidencja usuwanych awarii, napraw, konserwacji wymienianych części oraz przeglądów, prowadzenie dokumentacji serwisowej. Wymagania: wykształcenie techniczne (preferowane kierunki związane z mechaniką/automatyką), umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej, praktyczna i teoretyczna umiejętność korzystania z narzędzi warsztatowych, znajomość zagadnień z zakresu pneumatyki, mechaniki, umiejętność czytania schematów elektrycznych, podstawowa znajomość budowy i zasad działania instalacji pneumatycznej i hydraulicznej, chęć do pracy, sumienność, odpowiedzialność, komunikatywność, mile widziane posiadanie uprawnień SEP. Wynagrodzenie do ustalenia na rozmowie kwalifikacyjnej, uzależnione od doświadczenia i umiejętności. Podania można składać e-mailem: kmr@km.rybnik.pl

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Rybnik
  • Mechanik Rybnik
  • Technik mechanik Rybnik
  • Technik mechanik lotniczy Rybnik
  • Technik mechanik okrętowy Rybnik
  • Rybnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388