Mechanik
  • Czechowice-Dziedzice
Mechanik
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
REM Serwis Czechowice-Dziedzice
1. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie diagnostyki i usuwania awarii maszyn,

  • Wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn w linii produkcyjnych

  • Modernizacja i instalacja maszyn produkcyjnych

  • Nadzorowanie sprawności technicznej maszyn.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne (mechanik, mechatronik, ślusarz i podobne)

  • ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Umiejętności ślusarskie

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Zdolność do pracy na wysokości powyżej 3m

  • sumienność, odpowiedzialność, terminowość

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego: kompetencyjnego i organizacyjnego

  • niezbędne narzędzia pracy

  • umowę o pracę

  • dofinansowanie do świadczeń zdrowotnych PZU ZDROWIE

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Mechanik Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851