Mechanik
  • Chrzanów
Mechanik
Chrzanów, Chrzanów, małopolskie, Polska
Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.
12. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Mechanik

Twój zakres obowiązków

Obecnie poszukujemy osób które chciałby rozwijać się w naszej firmie na stanowisku Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie mechaniczne
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Znajomość podstaw pneumatyki i hydrauliki
  • Znajomość zagadnień z mechaniki ogólnej, mechaniki siłowej, elektryki
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Sumienność i zaangażowanie
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Uprawnienia SEP

To oferujemy

  • Dodatkowe premie wynikowe,
  • Konkursy z nagrodami pieniężnymi i rzeczowymi,
  • Pieniężne świadczenia gwiazdkowe i wielkanocne,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU,
  • Dofinansowanie karty Multisport,
  • Wspólne treningi, wycieczki, wyjazdy szkoleniowo- integracyjne.

  • Praca Chrzanów
  • Mechanik Chrzanów
  • Chrzanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289