Mechanik
  • Knurów
Mechanik
Knurów, Knurów, Silesian Voivodeship, Polska
PreZero Recycling Południe Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Mechanik

Miejsce pracy: Knurów

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie napraw i przeglądów okresowych maszyn;
  • Konserwacja maszyn i urządzeń;
  • Naprawa instalacji elektrycznych w urządzeniach i infrastrukturze zgodnie z posiadanymi uprawnieniami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe: mechanik;
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

Mile widziane

  • Uprawnienia do spawania MAG, MMA;
  • Uprawnienia palacza acetylonowo-tlenowego.

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Rynkowe wynagrodzenie;
  • Pakiet opieki medycznej;
  • Karnety sportowe;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami

Nowe myślenie dla czystego jutra.

  • Praca Knurów
  • Mechanik Knurów
  • Knurów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080