Mechanik
  • Bielsko-Biala
Mechanik
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
POLMOS BIELSKO BIAŁA S A
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Konserwacja oraz okresowe przeglądy prewencyjne maszyn i urządzeń
  • Bieżące usuwanie awarii maszyn produkcyjnych
  • Wdrażanie rozwiązań ograniczających przestoje maszyn
  • Modernizacja istniejących maszyn, urządzeń i stanowisk produkcyjnych
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji
  • Organizacja narzędzi, maszyn oraz nadzór nad powierzonym sprzętem

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie techniczne z zakresu mechanika, budowa maszyn – mile widziane
  • Uprawnienia SEP, umiejętności czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych – mile widziane
  • Pożądane doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu w branży produkcyjnej/rozlewniczej
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne  świadczenia socjalne (opieka medyczna, dofinansowania i inne)
  • Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej o najwyższych standardach bezpieczeństwa pracy
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń
  • Pracę w zgranym zespole ludzi zorientowanych na sukces

  • Praca Bielsko-Biała
  • Mechanik Bielsko-Biała
  • Technik mechanik Bielsko-Biała
  • Technik mechanik okrętowy Bielsko-Biała
  • Technik mechanik lotniczy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087