Mechanik
  • Radomsko
Mechanik
Radomsko
Motivated S.p.z.o.o
26. 4. 2024
6000-6500 zł brutto

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także pracowników liniowych.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży recyklingu, poszukujemy: Pracownika do Działu Utrzymania Ruchu w Radomsku.

Zakres obowiązków:

  • Terminowe przeprowadzanie prac konserwacyjnych,
  • Optymalizacja urządzeń i produkcji,
  • Usuwanie usterek,
  • Sprawdzanie maszyn odnośnie bezpieczeństwa pracy i dostępności,

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie: ukończona szkoła zawodowa w zawodzie technicznym (ślusarz maszynowy, mechanik, elektryk, przetwórca tworzyw sztucznych itd.),
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym,
  • Doświadczenie nie jest wymagane, jednak będzie dodatkowym atutem!

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z docelowym Pracodawcą,
  • Wynagrodzenie 6000-6500 pln brutto (podstawa + system premiowy),
  • Benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą, dofinansowanie karty Multisport,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, uzyskania uprawnień.

  • Praca Radomsko
  • Mechanik radomski
  • Mechanik Radomsko
  • Radomsko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963