Mechanik | Praca od zaraz | Bez doświadczenia
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
8. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko

Mechanik

Miejsce pracy: Olsztynek

Zadania:

- usuwanie bieżących awarii,

- wykonywanie przeglądów okresowych i konserwacji,

- prace mające zapewnić ciągłość produkcji

- sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw

Wymagania:

- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (preferowana mechanika i kierunki pokrewne)

- znajomość zagadnień z zakresu mechaniki

- umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

- gotowość do pracy w systemie zmianowym 3 - zmianowym

- chęci nauki - nie wymagamy doświadczenia!

Oferujemy:

- umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy

- szkolenia stanowiskowe

- pracę w zespole doświadczonych specjalistów

- dojazd pracowniczy z okolicznych miejscowości

- liczne benefity: wczasy pod gruszą, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatki świąteczne i wiele innych

  • Praca Olsztyn
  • Mechanik Olsztyn
  • Technik mechanik Olsztyn
  • Technik mechanik okrętowy Olsztyn
  • Technik mechanik lotniczy Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238