Mechanik | Elektryk |Utrzymanie Ruchu |Do przyuczenia |UoP
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Radosław
17. 7. 2024

Dla Naszego klienta, stabilnej Firmy, Topowego Producenta w branży spożywczej w Polsce poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Mechanik | Elektryk w dziale utrzymania ruchu - Solec Kujawski
( możliwość przyuczenia do zawodu)
Jeśli masz zapal i chęci do pracy w zgranym, pomagajacym sobie zespole - a do tego chcesz sie rozwijać i zdobywać dodatkowe uprawnienia - Ta oferta jest dla Ciebie!
Zakres obowiązków - docelowo:
- Realizowanie zadań związanych z utrzymaniem ruchu maszyn i urządzeń elektrycznych i elektromechanicznych
- Montaż elementów instalacji elektrycznych, oświetlenia, itp.
- Dokonywanie przeglądów instalacji zasilających
Oczekujemy:
- Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (Istnieje możliwość przeszkolenia w celu zdobycia doświadczenia i uprawnień)
- Umiejętności czytania schematów elektrycznych
- Gotowości do pracy dwuzmianowej
- Mile widziana - Książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych
Oferujemy:
- Bezpośrednie zatrudnienie u Naszego Klienta w ramach Umowy o Pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie + Premie od 1500 zł. brutto miesięcznie
- Prywatny pakiet medyczny
- Ubezpieczenie na życie
- Dofinansowanie do obozów i kolonii dla dzieci
- Możliwość przystąpienia do kasy zapomogowo-pożyczkowej
- Paczki świąteczne
- Ubezpieczenia grupowe i ubezpieczenie dzieci
- Możliwość skorzystania z szkoleń i zdobycia uprawnień (SEP, UDT)
Czekamy na Ciebie - Wyślij CV!

  • Praca Bydgoszcz
  • Pracownik utrzymania ruchu Bydgoszcz
  • Mechanik Bydgoszcz
  • Elektryk Bydgoszcz
  • Technik mechanik Bydgoszcz
  • Technik elektryk Bydgoszcz
  • Technik mechanik okrętowy Bydgoszcz
  • Technik mechanik lotniczy Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544