Mechanik – Serwisant elektronarzędzi
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ManpowerGroup
8. 10. 2024

Miejsce pracy: Warszawa Włochy

Zadania:

  • Weryfikacja i naprawa elektronarzędzi

  • Rejestracja napraw w systemie

  • Rozwiązywanie problemów technicznych dotyczących napraw

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie techniczne

  • Znajomość budowy elektronarzędzi

  • Zdolności manualne

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Chęć rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowej wiedzy

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca w systemie jednozmianowym (wolne weekendy)

  • Praca w godzinach 8-16

  • Wynagrodzenie min. 30 zł brutto/h

  • Premie roczne

  • Możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w znanej, międzynarodowej organizacji

  • Pakiet ponad 10 benefitów ManpowerGroup: MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kafeteria MyBenefit, liczne zniżki i rabaty pracownicze w ramach programu ManpowerGroup Premium w sklepach stacjonarnych i online, szkołach językowych, obiektach sportowych i rekreacyjnych

  • Zapraszamy również absolwentów szkół o kierunku elektrycznym, technicznym!

Tel. kontaktowy: 696 078 620.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

  • Praca Warszawa
  • Serwisant Warszawa
  • Mechanik Warszawa
  • Technik mechanik Warszawa
  • Technik mechanik okrętowy Warszawa
  • Technik mechanik lotniczy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190