Mechanicy i Elektrycy Samochodów Ciężarowych FRANCJA
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
HP Group
3. 10. 2024

Poszukujemy: Mechaników Samochodów Ciężarowych oraz Elektryków Samochodów Ciężarowych, którzy dołączą do naszego zespołu i wesprą nas w realizacji zadań związanych z naprawą i konserwacją pojazdów użytkowych.
Obowiązki:
Diagnostyka i naprawa układów mechanicznych oraz elektrycznych pojazdów ciężarowych.
Przeprowadzanie przeglądów technicznych oraz usuwanie usterek.
Współpraca z międzynarodowym zespołem techników.
Wymagania:
Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego na poziomie komunikatywnym.
Wiedza z zakresu nowoczesnych narzędzi diagnostycznych i naprawczych.
Co oferujemy:
Wynagrodzenie: 2000 - 4000 EUR miesięcznie, w zależności od doświadczenia.
Stabilność zatrudnienia: Stałe wynagrodzenie niezależne od wydajności pracy.
Praca w systemie zmianowym: 4 tygodnie pracy + 2 tygodnie płatnego urlopu.
Darmowe zakwaterowanie: Komfortowe, w pełni wyposażone mieszkania w pobliżu miejsca pracy.

  • Praca Poznań
  • Elektryk Poznań
  • Mechanik Poznań
  • Technik elektryk Poznań
  • Technik mechanik Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Technik mechanik okrętowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521