McDonald’s Olsztyn PKP Pracownik restauracji 25,25 brutto/h
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
McDonalds Polska
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

McDonalds Polska - {{offer.position}

Lokalizacja
Olsztyn
Pracodawca
Dodano
08.05.2024
Numer referencyjny
19055_16296

Twoje zadania:

• przygotowanie produktów (kanapek, sałatek, napojów, deserów) oraz obsługa urządzeń

• sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej

• kompletowanie i wydawanie zamówień

• prace magazynowe, uzupełnianie zapasów

• prace porządkowe w kuchni i na terenie restauracji

Od Ciebie oczekujemy:

• otwartości i chęci uczenia się

• zaangażowania w wykonywaną pracę

• naturalnego, bezpośredniego kontaktu z Naszymi Gośćmi

książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych, bądź chęci jej wyrobienia

• umiejętności komunikacji w zespole

Oferujemy:

• Stawka od stycznia 2024 25,25 zł/h brutto [po 3 miesięcznym okresie próbnym 26,50 zł/h brutto

• wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

20% dodatku za pracę w godzinach nocnych

umowę o pracę

• pakiet sportowy OK System/Multisport

• ubezpieczenie grupowe

• ofertę rabatową dla pracowników

• elastyczny grafik dla osób uczących się

• możliwość szybkiego rozwoju

• pełen zakres szkoleń

możliwość złożenia ulotki rekrutacyjnej na miejscu w restauracji ul Lubelska 10B Olsztyn Dworzec PKP

 Dołącz do Naszego zespołu w Restauracji McDonald"s Olsztyn Dworzec jako pracownik Restauracji.

  • Praca Olsztyn
  • Pracownik kolei Olsztyn
  • Pracownik umysłowy Olsztyn
  • Pracownik biurowy Olsztyn
  • Pracownik fizyczny Olsztyn
  • Pracownik ochrony Olsztyn
  • Pracownik socjalny Olsztyn
  • Pracownik produkcji Olsztyn
  • Pracownik na wysokościach Olsztyn
  • Pracownik instytucji kultury Olsztyn
  • Pracownik administracyjno - biurowy Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246