Maszynista Offsetowy
  • Otwock
Otwock, Otwock, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
24. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, zatrudnimy na stanowisko: Maszynista Offsetowy

Miejsce pracy: Nowy Konik/k. Warszawy

Maszynista Offsetowy (od juniora do seniora)

Miejsce pracy: Nowy Konik. k/Warszawy

Zadania:

• samodzielna obsługa offsetowych maszyn drukujących

• ustawianie właściwych parametrów maszyn oraz ich konserwacja

• produkowanie wyrobu zgodnie ze specyfikacją

• kontrola jakości produktu

• dbałość o stan techniczny maszyn

Wymagania:

• doświadczenia w druku na maszynach offsetowych

• gotowości do pracy na 3 zmiany

Oferujemy:

• umowę o pracę

• program wdrożenia do organizacji i szkolenia niezbędne do samodzielnego wykonywania pracy

• system premiowy uzależniony od wyników pracy

• ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej

  • Praca Otwock
  • Otwock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836