Maszynista offsetowy
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Maszynista Offsetowy

Obowiązki:

  • obsługa maszyny drukującej offsetowej
  • ustawianie właściwych parametrów maszyn
  • czyszczenie oraz konserwacja maszyn, a także dbanie o ich stan techniczny
  • produkowanie wyrobu zgodnie ze specyfikacją, kontrolowanie jakości produktu
  • przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze maszyn drukujących offsetowych lub w branży poligraficznej
  • gotowość do pracy 3 zmianowej
  • zaangażowanie, samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia + dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • 3 zmianowy system pracy (od poniedziałku do piątku)
  • benefity: karta Multisport, ubezpieczenie, pakiet medyczny, dofinansowanie do szkoleń, kawa, herbata, bezpłatny parking, program rekomendacji pracowników
  • bezpłatny dowóz do miejsca pracy: Kowale - autobus pracowniczy (stacje: Zaspa, Wrzeszcz, Główny, Chełm, Kowale

  • Praca Gdańsk
  • Maszynista Gdańsk
  • Maszynista sceny Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584