Maszynista lokomotyw
  • Dabrowa Gornicza
Dąbrowa Górnicza, Dabrowa Gornicza, Silesian Voivodeship, Polska
ArcelorMittal Poland S.A.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Czym będziesz się zajmować:

  • prowadzeniem pociągów towarowych po sieci PKP, PLK i innych zarządców infrastruktury,
  • obsługą pociągu w zakresie pracy pociągowej lub manewrowej.

WYMAGANIA:

To właśnie Ciebie szukamy, jeśli posiadasz:

  • licencję maszynisty i świadectwo maszynisty kat. A1, B2,
  • takie cechy jak odpowiedzialność i sumienność,
  • inne uprawnienia kolejowe (dodatkowy atut).

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • pracę w stałych harmonogramach czasu pracy,
  • rozwój i doskonalenie kwalifikacji zawodowych,
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie pobytu dziecka w firmowym przedszkolu,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych min. dofinansowania do wypoczynku pracowników/ wypoczynku dzieci (kolonii, obozów, zimowisk, zielonych szkół)/ kart MULTISPORT.

Twoja kolej, aby do nas dołączyć!

Więcej informacji pod numerami telefonów: 880 571 159 lub 539 196 830.

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Maszynista Dąbrowa Górnicza
  • Maszynista sceny Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179