Maszynista Chłodniczy
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, Polska
CEDROB SPÓŁKA AKCYJNA
19. 4. 2024

Cedrob S.A. jest największym polskim producentem mięsa drobiowego. Na tytuł ten codziennie pracuje ponad 4 tysiące osób. Dzięki zaangażowaniu i aktywnej polityce kadrowej spółka stała się liderem na rynku pracy. 30 letnie doświadczenie w branży zaowocowało wieloma sukcesami, dzięki którym jest ona wiarygodnym i solidnym partnerem w biznesie.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Niepołomice

Zadania:

  • utrzymanie urządzeń w należytym stanie technicznym
  • usuwanie awarii, zgłaszanie zagrożeń wynikających z eksploatacji urządzeń
  • eksploatowanie zgodnie z dokumentacją techniczną i przepisami energetycznymi dot. urządzeń chłodniczych
  • wykonywanie okresowych przeglądów
  • kontrola nad zadanymi temperaturami

Wymagania:

  • uprawnienia G2
  • wykształcenie kierunkowe średnie techniczne lub zawodowe
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • doświadczenia na podobnym stanowisku mile widziane
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej - 7-19 i 19-7
  • dyspozycyjność - praca również w weekendy
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Praca Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179