Master Planner
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
SCANRECO POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Przełożenie skonsolidowanych prognoz sprzedaży na główny harmonogram produkcji
  • Zarządzanie wszystkimi parametrami związanymi z poziomami zapasów surowców i materiałów
  • Agregowanie dzienne i tygodniowe harmonogramów głównych dla zwolnionych i ustalonych zamówień i porównywanie ich z planem produkcji, aby upewnić się, że harmonogram główny jest zgodny z polityką planowania sprzedaży i operacji
  • Analiza równowagi popytu i podaży na poziomie grupy produktów (IG) i harmonogramu głównego (MPS), w przypadku niezbilansowania, identyfikowanie alternatywy i rekomendowanie działań do zatwierdzenia
  • Koordynowanie działań zespołu planistów i raportowanie bezpośrednio do Managera Działu SCM

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku w firmie o profilu produkcyjnym
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Mile widziane

  • Znajomość systemy Dynamics 365

To oferujemy

  • Pracę w środowisku międzynarodowym
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy i premii motywacyjnej
  • Pakiet benefitów obejmujący kartę lunchową, opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe, dodatek wakacyjny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • bony żywieniowe
  • paczki świąteczne

Zakres odpowiedzialności:

Misją Master Planera jest przekucie planu sprzedaży (popytu) na stabilny Główny Harmonogram Produkcji, który z jednej strony sprosta oczekiwaniom klientów (Customer Level), a z drugiej wykorzysta dostępne zasoby firmy oraz utrzyma zapasy na uzgodnionym poziomie.

Możliwość udziału w wyjazdach zagranicznych i współpracy w środowisku międzynarodowym

Wynagrodzenie składające się z podstawy i premii motywacyjnej

Pakiet benefitów obejmujący kartę lunchową, opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe, dodatek wakacyjny

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Scanreco Poland Sp. z o.o., zwane dalej: "Administratorem". Adres: ul. Al. Ofiar Terroryzmu 11 września 15 , 92-410 Łódź. W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych pytania można zgłaszać w Dziale HR Administratora.Dane osobowe będą przetwarzane w celu udziału w procesie rekrutacyjnym oraz - w przypadku wyrażenia na to zgody- kolejnych procesach rekrutacyjnych.Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody – również w kolejnych procesach rekrutacyjnych.Przetwarzanie podanych danych osobowych w toku obecnej rekrutacji odbywa się w oparciu o dobrowolnie wyrażoną zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Przetwarzanie danych osobowych w dalszych procesach rekrutacyjnych odbywa się na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO).Pani/a dane będą mogły być również przetwarzane w związku z dochodzeniem/obroną roszczeń (art. 6 ust. 1 lit. f , art. 9 ust. 2 lit. f RODO), jako uzasadniony interes administratora danych.Przetwarzanie danych jest prowadzone także w oparciu o przepisy Kodeksu pracy, w zakresie w jakim zezwalają pracodawcy na pozyskanie danych osobowych od kandydata do pracy (art. 6 lit. c RODO) oraz – w przypadku wyboru kandydata do pracy – w celu zawarcia umowy (art. 6 lit. b RODO).Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zewnętrzne dostarczające i wspierające systemy informatyczne Administratora, świadczące usługi związane z bieżącą działalnością Administratora – na mocy stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych oraz przy zapewnieniu stosowania przez ww. podmioty adekwatnych środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych.Dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani do organizacji międzynarodowej.W zakresie przewidzianym przepisami prawa przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do Pana/ Pani danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w procesach rekrutacyjnych w przyszłości – do czasu wycofania zgody. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087