Master Data Team Leader
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Beso Lux Sp. z o.o.
3. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja pracy zespołu odpowiedzialnego za zarządzanie danymi (Master Data).
  • Nadzór nad procesami tworzenia, aktualizacji i utrzymywania danych w systemach IT.
  • Odpowiedzialność za utrzymanie dokładności i spójności danych w organizacji.
  • Zbieranie i wprowadzanie danych empirycznych do baz danych.
  • Wsparcie w tworzeniu referencji nowych produktów wg wewnętrznie ustalonych zasadach.
  • Ścisła współpraca z innymi działami (np. finanse, sprzedaż, logistyka, marketing) w celu zrozumienia ich potrzeb związanych z danymi i dostarczania odpowiednich rozwiązań.
  • Udział w projektach związanych z wdrażaniem nowych systemów i narzędzi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, finanse, zarządzanie, inżynieria danych lub pokrewne).
  • Minimum 3-5 lat doświadczenia w zarządzaniu danymi lub podobnym obszarze.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (min. 2 lata).
  • Praktyczna znajomość systemów ERP oraz narzędzi CRM.
  • Znajomość narzędzi do zarządzania danymi oraz narzędzi analitycznych (np. Zaawansowany Excel – warunek konieczny, SQL, Power BI).
  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku oraz zarządzania wieloma projektami jednocześnie.
  • Umiejętność pracy z metodologiami projektowymi, takimi jak Agile, Lean Six Sigma (mile widziane).
  • Doskonałe umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Znajomość platformy Pimcore do zarządzania danymi produktowymi

To oferujemy

  • Nie zostaniesz sam – od pierwszych dni będziemy Cię wdrażać i pomagać,
  • Jeden dzień w tygodniu będziesz mógł pracować zdalnie,
  • Możesz przyjść do pracy między 8:00 a 9:30 i pracować 8 godzin dziennie,
  • Będziesz mieć różnorodne zadania, które pomogą Ci rozwinąć wiele umiejętności,
  • Pracę w różnorodnym i wielokulturowym zespole, w którym każdy może być sobą.

  • Praca Łódź
  • Team leader Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521