Master Data Junior Specialist
  • Raszyn
Raszyn, Raszyn, mazowieckie, Polska
ITP S.A
8. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacji i uporządkowanie bazy produktowej
  • Pozyskanie i uzupełnienie brakujących danych produktowych
  • Zapewnienie spójności danych między systemami
  • Utrzymywanie integralności danych poprzez kontrolę jakości i usuwanie niepoprawnych lub nieaktualnych wpisów
  • Stworzenie instrukcji dotyczących zarządzania danymi
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia prawidłowej przepływu danych
  • Przygotowanie raportów, analiz, plików migracyjnych według ustalonych formatów

Nasze wymagania

  • Umiejętność analizy i interpretacji danych oraz tworzenia raportów
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem jakością danych
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia prawidłowej sygnalizacji danych
  • Znajomość systemów: Sage X3, MD365, Sales Force będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność podejmowania decyzji na podstawie analizy danych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/umowa na czas określony
  • Pracę z dużą dozą samodzielności i odpowiedzialności w dynamicznie rozwijającej się - firmie
  • Dofinansowaną kartę Multisport oraz prywatnej opieki medycznej Medicover
  • Platformę do nauki języków obcych

  • Praca Raszyn
  • Raszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851