Master Data
  • Bydgoszcz
Master Data
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Apator SPÓŁKA AKCYJNA
11. 9. 2024

Aktualnie do Spółki Apator SA poszukujemy Członka Zespołu na stanowisko:

Master Data

Ostaszewo 57C, w pobliżu Torunia

Twój zakres obowiązków:

  • Kształtowanie i zarządzanie polityką danych podstawowych na poziomie grupy Apator SA
  • Tworzenie, utrzymywanie i modyfikacja danych podstawowych w systemie ERP
  • Łączenie, porównywanie i weryfikowanie danych z różnych źródeł
  • Przygotowywanie wizualizacji danych na potrzeby organizacji
  • Współpraca międzydziałowa i międzyorganizacyjna
  • Udział w projektach jako partner z obszaru analizy danych

✅ Jesteś idealnym kandydatem, jeśli posiadasz:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w obszarze Master Data/ERP
  • Mile widziane doświadczenie z projektów migracyjnych ERP lub kodyfikacji wyrobów
  • Dobrą znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobrą znajomość zintegrowanych systemów ERP
  • Umiejętność sprawnego posługiwania się Excelem
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz szybkiego wdrażania zmian

To oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
  • Wynagrodzenie rynkowe+ premie roczne
  • Przyjazne i bezpieczne miejsce pracy, w którym możesz zadbać o swoje potrzeby
  • Inspirujące miejsce rozwoju zawodowego
  • Pracę w środowisku wyzwalającym energię pracownika
  • Pakiet benefitów
  • Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się od 21.08.2024r.

Benefity:

  • Elastyczne godziny pracy (start między 6:00 a 9:30)
  • Wsparcie dla aktywności sportowej
  • Prywatna opieka medyczna: Skorzystaj z kompleksowego pakietu medycznego już od 1 zł
  • Dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą)
  • Świadczenia świąteczne
  • Dostęp do aplikacji językowej
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Swoboda ubioru
  • Dodatkowe świadczenia socjalne

  • Praca Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536