Masażystka/Masażysta
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Gabinet Masażu Venezia
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Oferta pracy: Masażystka/Masażysta
Miejsce pracy:
Gabinet Masażu Venezia – Kazimierz
Nowo otwarty punkt na Kazimierzu, ul. Podbrzezie 6, Kraków
Stanowisko: Masażystka/Masażysta
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie lub umowa o pracę
Opis stanowiska:
Szukamy masażystek i masażystów, którzy dołączą do naszego zespołu w prestiżowym gabinecie na Kazimierzu. Oferujemy stabilne warunki pracy, elastyczne godziny oraz możliwość rozwoju zawodowego. Nasz gabinet specjalizuje się w masażach leczniczych i relaksacyjnych.
Wymagania: • Wykształcenie kierunkowe – technik masażysta • Doświadczenie nie jest wymagane, ale mile widziane • Mile widziane dodatkowe kursy z masażu • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem • Otwartość, empatia i zorientowanie na potrzeby klienta • Zatrudniamy również osoby z niepełnosprawnością
Oferujemy: • Stała kwota wynagrodzenia oraz/lub premia od wykonanych masaży • Elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb (średnio 5 godzin dziennie) • Przyjazne i komfortowe warunki pracy w nowoczesnym gabinecie
Termin rozpoczęcia pracy:
Listopad 2024 r.
Zgłoszenia:
Wyślij CV oraz ewentualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności na adres: @ z tytułem "Masażysta - Kazimierz".
www.masazvenezia.pl

  • Praca Kraków
  • Masażysta Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584