Masażysta na Oddziale Leczniczo - Rehabilitacyjnym dla Dzieci i Młodzieży
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • realizacja świadczeń zdrowotnych związanych z przywracaniem sprawności fizycznej oraz zdrowia pacjentom w oparciu o przyjęte standardy i procedury, zgodnie z zaleceniami lekarza,
  • zapewnienie opieki pacjentom na optymalnym poziomie jakościowym
  • wykonywanie masażu wibracyjnego oraz dynamicznego
  • praca na Oddziale Leczniczo - Rehabilitacyjym dla Dzieci i Młodzieży.

WYMAGANIA:
  • kwalifikację potwierdzajace pracę na stanowisku masażysta
  • doświadczenie w pracy z dziećmi
  • zaświadczenie o niekaralności

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia),
  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników,
  • możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach pakietu ubezpieczeń,

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Masażysta Bielsko-Biała
  • Pracownik na wysokościach Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. kadr i płac Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bielsko-Biała
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532