Masażysta - Fizjoterapeuta / Masażystka - Fizjoterapeutka
  • Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański, Pomeranian Voivodeship, Polska
SYNEA sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie masaży relaksacyjnych, peelingów ciała, rytuałów spa, masaży sportowych i klasycznych, Kobido, masaży gorącymi kamieniami
  • przygotowanie i sprzątanie miejsca pracy - pościelenie ręczników, zebranie brudnych, wytarcie łóżka zabiegowego/ podłogi z oliwki, zapalenie świeczek, podgrzanie kamieni itp.

Nasze wymagania

  • umiejętność wykonywania masaży klasycznych, relaksacyjnych, sportowych, peelingów ciała, rytuałów spa
  • minimalne chociaż doświadczenie
  • chęć do pracy i pozytywnego nastawienia oraz umiejętności współpracy
  • dyspozycyjności w weekendy
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy
  • mile widziana umiejętność wykonywania masażu Kobido, tytuł technika masażysty

To oferujemy

  • wymiar pracy- około 80 godzin miesięcznie również w soboty i niedziele umowę zlecenie (podstawa plus prowizja od wykonanego zabiegu - średnio 37-43pln netto na godzinę w zależności od wykonanego zabiegu) lub współpracę na zasadzie umowy b2b dla osób posiadających własną działalność (50% od zabiegu po odliczeniu VAT)
  • elastyczny grafik pracę w sympatycznym, pomocnym zespole ładne wnętrze, zaplecze socjalne,
  • obsługę grafiku

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

  • Praca Pruszcz Gdański
  • Pruszcz Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087