Masażysta/fizjoterapeuta
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Arpol Office Sp. z o.o.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie zabiegów na twarz i ciało, masaż ciała
  • dbanie o wysoką jakość obsługi gości
  • dbanie o czystość w gabinetach zabiegowych

WYMAGANIA:
  • umiejętność wykonywania masaży
  • umiejętność wykonywania kosmetycznych zabiegów na ciało
  • umiejętność wykonywania kosmetycznych zabiegów na twarz, również z użyciem urządzeń kosmetycznych
  • mile widziana znajomość języka obcego i doświadczenie w pracy w hotelowym SPA
  • chęć do nauki nowych zabiegów, pogłębianie wiedzy
  • mile widziane także osoby bez doświadczenia, które chcą rozpocząć pracę w SPA

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B lub umowy zlecenie (możliwość pracy na ½ etatu,3/4 oraz cały etat)
  • możliwość rozwoju zawodowego w miejscu o unikatowym charakterze
  • szkolenia branżowe

  • Praca Toruń
  • Masażysta Toruń
  • Fizjoterapeuta Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696