Masażysta
  • Warszawa
Masażysta
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Euphoria
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

°WARUNKI PRACY: • zapewniamy bezpłatne szkolenie z podstawowych technik • zapoznać się z techniką zabiegów oraz podjąć pracę będzie można w najbliższym ustalonym czasie po rozmowie. • osoby z Ukrainy i Białorusi °°OFERUJEMY: • ciepła atmosfera i przyjazny zespół . • komfortowy grafik pracy; codzienne wypłaty.

WYMAGANIA:

°WYMAGANIA: • wiek od 18 do 35 lat; • staranność, chęć uczenia się nowych rzeczy; • punktualność, wysoka kultura osobista. °°ZATRUDNIONA OSOBA BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA: • wykonywanie masaży • utrzymywanie porządku stanowiska pracy.

OFERUJEMY:

WARUNKI PRACY: • zapewniamy bezpłatne szkolenie z podstawowych technik • zapoznać się z techniką zabiegów oraz podjąć pracę będzie można w najbliższym ustalonym czasie po rozmowie. • osoby z Ukrainy i Białorusi °° °

  • Praca Warszawa
  • Masażysta Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322