Marketing Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy z branży food - poszukujemy Specjalisty ds marketingu. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za zapewnienie płynnej realizacji zadań i projektów działu, zgodnie z polityką marketingową firmy.

Twoje zadania:

  • wsparcie w realizacji projektów marketingowych dla wybranych marek firmy na podstawie zatwierdzonego media planu
  • przygotowywanie prezentacji marketingowych dot. firmy/marek oraz aktywności mediowych
  • analiza rynku oraz śledzenie trendów rynkowych
  • wsparcie w analizie wyników kampanii marketingowych
  • współpraca z agencjami reklamowymi pod kątem m.in. przygotowania projektów reklamowych oraz materiałów POS, modyfikowania projektów graficznych opakowań, prowadzenie działań reklamowych w internecie (social media), aktualizacja serwisów internetowych itp.
  • realizowanie zadań zgodnie z wytycznymi oraz z harmonogramami
  • ścisła współpraca z zespołem oraz raportowanie wyników pracy do Marketing Dyrektora

Czego oczekujemy:

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w obszarze zadań marketingowych
  • terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność, otwartość i motywacja do działania
  • dobra organizacja pracy własnej, przykładanie uwagi do szczegółów
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność ustalania priorytetów w pracy
  • wykształcenie wyższe

Benefity:

  • praca w stabilnej międzynarodowej firmie o rozpoznawalnej marce na rynku
  • umowa o pracę
  • przyjazna atmosfera i zgrany stabilny zespół
  • bogaty pakiet dodatkowych benefitów pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, masaże dla pracowników, owocowe i warzywne dni, karta lunchowa itd.)
  • praca hybrydowa (lokalizacja biura Wilanów)
  • premie uznaniowe oraz system nagród rocznych
  • wyjazdy integracyjne, pikniki rodzinne itp.

  • Praca Warszawa
  • Chief marketing officer Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690