Marketing Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
NES Global Talent
1. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Rekrutacja dla firmy z branży OZE na stanowisko:

Obowiązki:

  • Tworzenie kampanii reklamowych dla kilku spółek
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Analiza rynku i konkurencji
  • Zarządzanie stronami firmowymi oraz social mediami
  • Prowadzenie działań promocyjnych (B2B oraz B2C)
  • Współpraca z interesariuszami firmy (pracownikami oraz firmami outsoursingowymi)
  • Prowadzenie działań PR-owych oraz CSR-owych
  • Zastrzeganie znaków towarowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Otwartość na delegacje do Bydgoszczy (1-2 w miesiącu lub rzadziej)

Mile widziane:

  • znajomość branży źródeł odnawialnych energii

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • szeroki pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
  • samochód służbowy

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Chief marketing officer Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523