Marketing Specialist
  • Rynarzewo
kujawsko-pomorskie, Rynarzewo, kujawsko-pomorskie, Polska
NES Global Talent
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Rekrutacja dla firmy z branży OZE na stanowisko:

Obowiązki:

  • Tworzenie kampanii reklamowych dla kilku spółek
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Analiza rynku i konkurencji
  • Zarządzanie stronami firmowymi oraz social mediami
  • Prowadzenie działań promocyjnych (B2B oraz B2C)
  • Współpraca z interesariuszami firmy (pracownikami oraz firmami outsoursingowymi)
  • Prowadzenie działań PR-owych oraz CSR-owych
  • Zastrzeganie znaków towarowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • znajomość branży źródeł odnawialnych energii

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • szeroki pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, prywatna opieka medyczna)

  • Praca kujawsko-pomorskie
  • kujawsko-pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659