Marketing Project Manager
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
MONDI sp. z o.o.
21. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie realizacji strategii marketingowej oraz wizerunkowej firmy na rynku polskim i niemieckim przy ścisłej współpracy z zewnętrznym Konsultantem ds. Marketingu
  • Prowadzenie zróżnicowanych, krótko- oraz długofalowych projektów marketingowych wspierających obszary sprzedaży, rekrutacji specjalistycznych oraz Employer Brandingu
  • Briefowanie oraz nadzorowanie prac agencji marketingowych, grafików oraz innych podwykonawców zgodnie z celami oraz harmonogramem prowadzonych projektów
  • Aktywne wspieranie poprzez działania marketingowe realizacji ambitnej strategii biznesowej ukierunkowanej na skalowanie firmy (ekspansja na nowe rynki, rozwój usług rekrutacyjnych o nowe branże i stanowiska oraz wdrażanie systemów informatycznych opartych na AI)
  • Efektywne zarządzanie budżetem marketingowym
  • Monitorowanie oraz optymalizowanie wyników prowadzonych działań pod kątem zgodności z założonymi KPI

Nasze wymagania

  • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie oraz sukcesy w koordynowaniu realizacji strategii oraz projektów marketingowych w agencji marketingowej i/lub po stronie klienta
  • Potrafisz trafnie rozpoznać i precyzyjnie zaadresować potrzeby zróżnicowanych grup odbiorców
  • Prace kreatywne oraz osiąganie wyznaczonych celów napędzają Cię do dalszego działania
  • Wyróżnia Cię ponadprzeciętne zaangażowanie oraz błyskawiczna zdolność adaptacji do zmieniającego się otoczenia biznesowego
  • Stale doskonalisz swoje działania uwzględniając wnioski z regularnej analizy efektywności prowadzonych prac

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Hybrydowy model pracy (2 dni zdalnie/ tydzień)
  • Możliwość udziału w kluczowych dla rozwoju naszego biznesu projektach, łączących obszary marketingu, technologii oraz HR
  • Indywidualnie dopasowane ścieżki rozwoju oraz szkoleń
  • Swobodę działania oraz przestrzeń na wdrażanie własnych pomysłów
  • Szkolenie wdrożeniowe - zapoznanie ze standardami MONDI
  • Bogaty pakiet benefitów - m.in. prywatną opiekę medyczną, system kafeteryjny MyBenefit, bezpłatną siłownię w biurowcu, bezpłatne wsparcie psychologiczne

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – nie ma drugiego tak  zgranego i zadaniowego zespołu jak nasz! Na co dzień kierujemy się  wartościami, które wspólnie wypracowaliśmy.

Przekonaj się, dlaczego MONDI to więcej niż praca:

Jesteśmy Great Place to Work®

Stawiamy na innowacje oraz nowoczesne technologie - stworzyliśmy dedykowany system informatyczny oparty na rozwiązaniach uczenia maszynowego, który efektywnie wspiera procesy rekrutacji i sprzedaży oraz współpracy w całej organizacji

Konsekwentnie podnosimy jakość naszych usług, dzięki czemu wskaźnik zadowolenia naszych klientów utrzymuje się na poziomie 90%

Dbamy o Twój rozwój poprzez indywidualnie dopasowany program szkoleniowy

Doceniamy się wzajemnie w ramach wewnętrznego systemu motywacyjnego PROPS

Wspieramy młodych polskich artystów otaczając się ich pracami nawiązującymi do naszych wartości, tworząc w biurze Galerię MONDI

  • Praca Poznań
  • Project Manager Poznań
  • Chief marketing officer Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Manager Poznań
  • Content Manager Poznań
  • Account manager Poznań
  • Product manager Poznań
  • HR Manager Poznań
  • Key Account Manager Poznań
  • Business Development Manager Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838