Marketing Manager z płynną znajomością języka angielskiego
  • Lubartów
Lubartów, Lubartów, Lublin Voivodeship, Polska
4change akademia biznesu
6. 6. 2024

Dołącz do zespołu Arkona - innowacyjnej i samodzielnej firmy farmaceutycznej specjalizującej się w produkcji nowoczesnych materiałów stomatologicznych oraz płynnych wyrobów medycznych dystrybuowanych w Polsce i na świecie.

Miejsce Pracy

Nasutów k.Lublina (praca stacjonarna)

Wynagrodzenie

15.000-20.000zł brutto UoP (preferowana) bądź inna uzgodniona forma

Jakie będą Twoje zadania?

  • przygotowywanie i odpowiedzialność za strategię i komunikację marketingową do klientów w Polsce i Europie, zgodną z celami biznesowymi firmy
  • realizacja działań marketingowych obejmujące m.in tworzenie kampanii informacyjnych i promocyjnych dot. artykułów firmy do klientów polskich i zagranicznych
  • tworzenie indywidualnych planów marketingowych we współpracy z wyznaczonymi dystrybutorami
  • planowanie, monitorowanie i rozliczanie budżetu marketingowego
  • współpraca z zewnętrznymi agencjami marketingowymi oraz przygotowywania raportów z przeprowadzonych kampanii
  • koordynacja działań i nadzór nad ustalonym harmonogramem prac
  • nadzór nad tworzeniem/modyfikacją materiałów reklamowych, treści na profilach społecznościowych firmy oraz strony www
  • kreowanie nowych pomysłów i rozwiązań promujących markę firmy
  • zarządzanie zespołem

Czego oczekujemy?

  • min. 3letniego letniego doświadczenia w eksporcie produktów na teren UE oraz poza nią,
  • min. 2 letniego doświadczenia w marketingu w branży wyrobów medycznych, branży żywnościowej bądź kosmetycznej oraz znajomości przepisów z zakresu reklamy wyrobów medycznych (warunek konieczny!),
  • znajomości języka angielskiego na poziomie C1,
  • umiejętności obsługi programów Canva, Corel lub innych graficznych,
  • umiejętności budowania strategii marketingowych, reklam oraz znajomości,zasad metod komunikacji on-line i off-line,
  • kreatywności, poczucia humoru i czerpania satysfakcji z pracy w niestandardowej, innowacyjnej firmie

Co możesz zyskać?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem
  • możliwość szybkiego rozwoju w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • wsparcie kreatywnego zespołu nastawionego na innowacyjne rozwiązania
  • możliwość ciekawych delegacji (Europa, Chiny, USA)
  • dofinansowania do kursów i szkoleń

  • Praca Lubartów
  • Manager Lubartów
  • Lubartów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914