Marketing manager (m/k)
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Trenkwalder
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • stworzenie, realizacja oraz rozwijanie strategii marketingowej marki,
  • prowadzenie i moderacja profili w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok),
  • bieżąca opieka nad stroną www, aktualizacja treści na stronie, uzupełnianie opisów na www (potrzebne doświadczenie z zakresu SEO),
  • planowanie i realizacja kampanii promocyjnych w kanałach online i offline,
  • działania graficzne, tworzenie reklam, banerów itp.,
  • analizowanie aktualnych trendów rynkowych i monitorowanie działań konkurencji,
  • kreowanie nowych pomysłów i rozwiązań,
  • aktywna współpraca z innymi działami, między innymi z Działem Sprzedaży i Operacji,
  • opracowywanie i kontrola budżetu marketingowego.

Wymagania:
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku menadżera lub team lidera marketingu,
  • udokumentowane sukcesy w planowaniu, wdrażaniu i monitorowaniu strategii marketingowej,
  • znajomość technik i narzędzi marketingowych,
  • biegłość w prowadzeniu działań w social mediach,
  • szeroka wiedza z zakresu marketingu i dobra znajomość pojęć takich jak: SEO, SEM, UX, Lead Generation, Customer Journey, Marketing Automation,
  • umiejętność posługiwania się wybranym programem graficznym (Photoshop, Figma, Canva, Corel),
  • umiejętność przekładania pomysłów na działania,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio w strukturach naszego klienta,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • samodzielność w działaniu,
  • rozwój,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.

Miejsce pracy: Łódź.

  • Praca Łódź
  • Manager Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Chief marketing officer Łódź
  • Account manager Łódź
  • Project Manager Łódź
  • Product manager Łódź
  • HR Manager Łódź
  • Content Manager Łódź
  • Key Account Manager Łódź
  • Business Development Manager Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567