Marketing Manager (e-commerce)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Województwo małopolskie, Polska
Znak
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja strategii marketingowej firmy w kanale online;
  • Zarządzanie budżetem marketingowym;
  • Udział w realizacji planu sprzedaży i P&L;
  • Monitorowanie wyników działań marketingowych i analiza efektywności;
  • Koordynacja działań zespołu marketingowego i akcji marketingowych;
  • Analiza rynku i konkurencji;
  • Współpraca z innymi działami i kontrahentami;
  • Tworzenie i koordynacja kampanii reklamowych płatnych (google Ads, META);
  • Nadzór nad działaniami SEM i SEO;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki Księgarni i Wydawnictwa.

Oczekiwania

  • Doświadczenie w zarządzaniu działem marketingu, poparte sukcesami;
  • Znajomość i biegłość w posługiwaniu się narzędziami analitycznymi do oceny prowadzonych działań marketingowych;
  • Znajomość narzędzi i strategii marketingowych;
  • Umiejętność planowania i realizacji działań marketingowych;
  • Znajomość narzędzi projektowych m.in. redmine, trello, asana;
  • Umiejętność negocjacji i budowania relacji biznesowych;
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii płatnych na platformach: Google i w Social Mediach, a także w innych mediach jak tiktok, bing, X, linkedin etc.;
  • Kreatywność, zdolność do generowania i realizacji nowych pomysłów.

Oferujemy

  • przyjazną niekorporacyjną atmosferę i współpracę z zespołem ciekawych ludzi;
  • realny i bezpośredni wpływ na rozwój firmy;
  • dużą samodzielność działań;
  • umowę o pracę lub kontrakt B2B (w zależności od preferencji);
  • dofinansowanie do szkoleń podnoszących kompetencje;
  • benefity (Luxmed, Multisport, Lunchpass, dodatkowy urlop, ZFŚS, parking);
  • Pracę hybrydową (4 dni w biurze, jeden dzień zdalnie);
  • Pracę w centrum Krakowa, ul. Madalińskiego.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. e-commerce Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Chief marketing officer Kraków
  • Manager Kraków
  • Account manager Kraków
  • Project Manager Kraków
  • Product manager Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Content Manager Kraków
  • Key Account Manager Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678