Marketing Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
DOM 3E SPÓŁKA AKCYJNA
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

DOM 3E SPÓŁKA AKCYJNA - {{offer.position}

Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
Dodano
01.10.2024
Numer referencyjny
MM/3E/24

Zakres zadań:

  • Kreowanie, rozwijanie i implementacja strategii marketingowej dla spółek z grupy 3E
  • Zarządzanie zespołem marketingowym oraz nadzorowanie wszystkich działań marketingowych, w tym kampanii online i offline, PR, content marketingu oraz social media, zapewniając ich spójność i skuteczność
  • Zarządzanie budżetem marketingowym i odpowiedzialność za jego efektywne wykorzystanie, w tym planowanie, kontrola kosztów oraz optymalizacja wydatków
  • Kreatywne poszukiwanie nowych możliwości dotarcia do klienta
  • Nadzorowanie współpracy z firmami zewnętrznymi (agencjami marketingowymi, drukarniami, itd.);
  • Zarządzanie procesami związanymi z wizerunkiem Spółki;
  • Analiza efektywności i skuteczności działań marketingowych;
  • Regularne tworzenie raportów i analiz rynkowych
  • Aktywny udział w targach i konferencjach branżowych

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w obszarze marketingu
  • Doświadczenie w tworzeniu oraz optymalizowaniu strategii komunikacji marketingowej
  • Znajomość najnowszych trendów marketingowych i umiejętność ich skutecznego wdrażania w różnych kanałach komunikacji
  • Umiejętność strategicznego myślenia i planowania długoterminowego
  • Umiejętność definiowania docelowych grup odbiorców i wyznaczania KPI
  • Doświadczenie w pracy z danymi liczbowymi oraz umiejętność ich analizy, formułowania wniosków i podejmowania decyzji w oparciu o dane
  • Silne umiejętności komunikacyjne, kreatywność oraz otwartość na dynamiczne środowisko pracy, a także zdolność do pracy pod presją czasu i zarządzania wieloma projektami jednocześnie
  • Dojrzałość biznesowa, nastawienie na cele oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na swobodną komunikację

To oferujemy:

  • Dowolną formę współpracy (B2B, umowa o pracę)
  • Pracę w trybie hybrydowym oraz świetną lokalizację biura (Rondo ONZ 1),
  • Elastyczny start pracy
  • Prywatną opiekę medyczną w pakiecie premium oraz dopłatę do karty sportowej,
  • Możliwość stałego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności poprzez m.in. uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach
  • Dużą samodzielność w działaniu,
  • Udział w prestiżowych targach zagranicznych w UE oraz wiele wydarzeń firmowych.

W DOM 3E priorytetem jest praca zespołowa - każdy projekt wymaga od nas doskonałej organizacji i współpracy. To właśnie dzięki wiedzy, kreatywności i nieszablonowemu myśleniu powstała technologia SYSTEM 3E. Jesteśmy pewni, że razem będziemy wyznaczać nowe ścieżki w branży budowlanej - ścieżki, którymi inni będą jedynie podążać. Jeśli chcesz dołączyć do grona profesjonalistów, którzy nadają nowe znaczenie budownictwu, wyślij nam swoje CV.

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Chief marketing officer Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388