Marketing Manager
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
HYDRO ZNPHS Sp. z o.o.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Planowanie i prowadzenie działań marketingowych B2B w branży przemysłowej (hydraulika siłowa)
  • Inicjowanie i wdrażanie działań lead generation zgodnie z przyjętą strategią
  • Współpraca z zespołem sprzedażowym w celu osiągnięcia celów biznesowych
  • Nadzór nad stroną www oraz bieżąca aktualizacja
  • Współorganizacja i koordynacja warsztatów technologicznych, eventów firmowych, udziału w warsztatach branżowych
  • Monitorowanie rynku, działań konkurencji i trendów rynkowych
  • Działania PR, współpraca z mediami
  • Nadzór nad tworzeniem materiałów promocyjno-informacyjnych, współpraca z grafikami i drukarniami
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi oraz nadzór nad realizacją zleceń (agencje SEO, partnerzy biznesowi)
  • Odpowiedzialność za prowadzenie firmowych kanałów social media oraz realizacja kampanii reklamowych
  • Planowanie kampanii Google Ads, administracja kontami Google Analytics, monitoring i analiza skuteczności kampanii oraz prowadzonych działań marketingowych
  • Dbanie o zewnętrzną i wewnętrzną identyfikację wizualną firmy oraz utrzymanie standardów komunikacji wizualnej
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w prowadzeniu profili oraz tworzeniu kampanii reklamowych w mediach społecznościowych
  • Znajomość narzędzi: Google Analytics, Google Ads, Wordpress i innych
  • „Lekkie pióro”
  • Znajomość zagadnień SEO
  • Poczucie estetyki
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, min. B2
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Samodzielność, kreatywność i inicjatywa
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Systematyczność, dbałość o szczegóły i skrupulatność
  • Podstawowa umiejętność obsługi programów do obróbki graficznej/wideo (Canva, pakiet Adobe i inne)

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę z zatrudnieniem bezpośrednio przez Pracodawcę
  • Ciekawą pracę w wiodącej na rynku polskiej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę w systemie jednozmianowym
  • System premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Pakiet socjalny
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość korzystania z boiska do siatkówki plażowej
  • Karta lunchowa

  • Praca Bielsko-Biała
  • Chief marketing officer Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Manager Bielsko-Biała
  • Content Manager Bielsko-Biała
  • HR Manager Bielsko-Biała
  • Account manager Bielsko-Biała
  • Project Manager Bielsko-Biała
  • Product manager Bielsko-Biała
  • Business Development Manager Bielsko-Biała
  • Key Account Manager Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536