Marketing Manager
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Praca.pl
29. 5. 2024

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej
  • Realizacja projektów promujących produkty spółki i pozyskiwanie klientów
  • Opracowywanie materiałów marketingowych i prowadzenie kampanii reklamowych
  • Zarządzanie komunikacją w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej
  • Aktywny udział w eventach branżowych i ich promocja
  • Analiza wyników i optymalizacja działań marketingowych
  • Współpraca z działem sprzedaży i zewnętrznymi agencjami

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w marketingu
  • Znajomość rynku nieruchomości i marketingu B2B
  • Kreatywność, innowacyjność, umiejętności komunikacyjne
  • Zdolności edytorskie, znajomość narzędzi graficznych i social media
  • Umiejętność pracy zespołowej, zaangażowanie, nastawienie na cele
  • Wyższe wykształcenie z marketingu/nieruchomości i prawo jazdy kat. B preferowane

Pracodawca oferuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę z perspektywą długofalowego zatrudnienia
  • Możliwości rozwoju i szkoleń
  • Pracę w centrum Gdańska w dobrze wyposażonym biurze
  • Współpracę z profesjonalnym i wspierającym zespołem

  • Praca Gdańsk
  • Chief marketing officer Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Manager Gdańsk
  • Manager Pruszcz Gdański
  • Manager Nowy Dwór Gdański
  • Manager Starogard Gdański
  • Manager gdański
  • Content Manager Gdańsk
  • Account manager Gdańsk
  • Project Manager Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289