Marketing Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Zadania:

  • Opracowywanie i wdrażanie krótko- i długoterminowych strategii marketingowych
  • Wdrażanie strategii firmowej i strategii marki Time Trend
  • Dbanie o spójność działań w kanałach online i offline
  • Zarządzanie badaniem świadomości marki i segmentami Klientów
  • Planowanie i przeprowadzanie akcji marketingowych, zarówno ogólnosieciowych jak i lokalnych w kanałach online i offline
  • Kreowanie i kierowanie kampaniami ATL i BTL
  • Opracowywanie materiałów marketingowych drukowanych oraz POS
  • Współpraca z agencjami marketingowymi i z dostawcami materiałów, drukarniami itp.
  • Współpraca z dostawcami w zakresie promocji produktów
  • Zarządzanie podległym zespołem: rozwijanie pracowników, delegowanie i rozliczanie zadań

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczeniaw zarządzaniu działem marketingu (mile widziane w branży retail)
  • Znajomość trendów w marketingu
  • Umiejętność planowania, prowadzenia i rozliczania kampanii reklamowych w kanale online jak i offline
  • Znajomość narzędzia i techniki wykorzystywane w marketingu internetowym, w tym Google Analytics
  • Umiejętność współpracy z agencjami marketingowymi
  • Znajomość tajników Visual Merchandising
  • Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu, umiejętność wyznaczania priorytetów
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Oferta:

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Praca stacjonarna w siedzibie biura
  • Benefity pozapłacowe: karta Multisport, opieka medyczna, zniżki na produkty firmowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz organizacji
Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Chief marketing officer Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080