Marketing Manager
  • Suchy Las
Suchy Las, Suchy Las, Greater Poland Voivodeship, Polska
Gomez sp. z o.o. sp. k.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Budowanie strategii spójnej komunikacji marki oraz realizacja strategii marketingowej,
  • Kreowanie wizerunku firmy, kreowanie wizerunku kreatywnej części strony www (cykliczna zmiana komunikacji skierowanej do Klienta),​
  • Planowanie, tworzenie i koordynowanie działań marketingowych i promocyjnych,
  • Opracowywanie i wdrażanie koncepcji marketingowych w sieci,
  • Analiza rynku i konkurencji,
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu,
  • Przygotowywanie kampanii marketingowych online i offline,
  • Social media marketing,
  • Kontakt z kontrahentami,
  • Współpraca z Zarządem i pozostałymi działami w firmie.

WYMAGANIA:
  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (preferowane: marketing, komunikacja w biznesie itp.),
  • Minimum 2 - lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży modowej,
  • Znajomość branży modowej (mile widziane: marek premium i luksusowych),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność analizy danych marketingowych,
  • Umiejętność swobodnego formułowania przekazów marketingowych,
  • Kompetencje zarządcze,
  • Samodzielność,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Zdolność kreatywnego myślenia,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Wyczulona estetyka,
  • Otwartość do współpracy stacjonarnej w biurze w Suchym Lesie k. Poznania,
  • Gotowość do podjęcia współpracy na umowie o współpracy B2B.

OFERUJEMY:
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę Multisport,
  • Rabaty pracownicze na nasze kolekcje,
  • Nagrodę za polecenie pracownika,
  • Nagrody jubileuszowe,
  • Bezpłatny arking,
  • Szkolenia,
  • Możliwość pracy a najlepszymi markami modowymi,
  • Rozwój w ramach naszej struktury,
  • Imprezy integracyjne,
  • Kawa/herbata/owoce
  • Paczki świąteczne.

  • Praca Suchy Las
  • Manager Suchy Las
  • Suchy Las - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045