Marketing Director B2C (obszar kreatywny)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
SalesHR
31. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Czy masz głowę pełną pomysłów? Czujesz, że kreatywność to Twoje drugie imię? Chcesz zmieniać świat marketingu i skutecznie docierać do młodych ludzi, tworząc kampanie, które zapadają w pamięć? Jeżeli odpowiedziałeś "tak" na te pytania, to być może szukamy właśnie Ciebie ?

  • Tworzenie i wdrażanie niebanalnych strategii marketingowych dla produktów B2C, skierowanych głównie do młodych, dynamicznych konsumentów.
  • Budowanie wizerunku marki, który wyróżnia się na tle konkurencji i przyciąga uwagę młodej generacji.
  • Analiza rynku oraz trendów, aby zawsze być o krok przed konkurencją.
  • Ścisła współpracą z zespołem kreatywnym, agencjami i influencerami, aby tworzyć kampanie, które robią szum w social mediach i wywołują efekt „wow”
  • Monitorowanie i analiza wyników kampanii, aby stale doskonalić nasze działania i osiągać jeszcze lepsze wyniki

WYMAGANIA:
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze marketingu B2C, z naciskiem na kampanie skierowane do młodych odbiorców (branża dowolna)
  • Doskonałych umiejętności kreatywnego myślenia oraz nieszablonowego podejścia do problemów
  • Znajomości najnowszych trendów w marketingu cyfrowym, social media i influencer marketingu
  • Silnych umiejętności analitycznych i zdolności do wyciągania wniosków z danych
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej B2
  • Portfolio dotychczasowych zrealizowanych projektów / kampanii

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie oparte o współpracę B2B, podstawa 28 000 - 30 000 PLN + VAT
  • po okresie zapoznania z firmą (tydzień-dwa) pracę w całości zdalną z dowolnego miejsca w Polsce
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie firmy która rośnie 300% rok do roku
  • bardzo dużą samodzielność w rozpoznawalnej marce

  • Praca Warszawa
  • Dyrektor kreatywny Warszawa
  • Chief marketing officer Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544