Marketing Director
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
SERVICE JOBS sp. z o.o.
8. 8. 2024

Agencja Pracy Service Jobs obecnie dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko Marketing Director, która/y dołączy do zespołu współzarządzającego naszą organizacją.
Zakres Obowiązków:

  • Tworzenie strategii marketingowej oraz ścisła współpraca z Zarządem w zakresie realizacji planów operacyjnych.
  • Zarządzanie zespołem marketingowym.
  • Realizowanie polityki sprzedażowo-marketingowej firmy.
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych oraz działań konkurencji.
  • Współpraca z agencjami reklamowymi, mediami oraz agencjami PR.
  • Budżetowanie działań marketingowych oraz bieżący monitoring realizacji budżetu; ścisła współpraca z działem sprzedaży i finansowym.
  • Przygotowywanie analiz i raportów dotyczących prowadzonych działań.

Wymagania:

  • Doświadczenie w kluczowych rolach marketingowych z naciskiem na działania e-commerce / digital.
  • Doświadczenie zdobyte w dużych organizacjach, idealnie także na rynkach międzynarodowych.
  • Doświadczenie w samodzielnym kreowaniu nowych strategii promocyjnych i szukaniu skutecznych sposobów działania.
  • Biegła znajomość nowoczesnych narzędzi marketingowych z obszaru digital oraz praktyczna znajomość zasad współtworzenia i wdrażania strategii marketingowej.
  • Silne analityczne podejście i ukierunkowanie na wyniki przekładające się na sprzedaż.
  • Zdolności przywódcze oraz doświadczenie w kierowaniu zespołem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Kontrakt B2B
  • Wynagrodzenie 7 000- 10 000 zł netto + ZUS
  • Praca stacjonarna

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, aplikuj już dziś!

  • Praca Gdynia
  • Chief marketing officer Gdynia
  • Specjalista ds. marketingu Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721