Marketing Business Partner
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Colliers
16. 9. 2024

Osoba na tym stanowisku odgrywać będzie kluczową rolę współpracując z liderami usług biznesowych w utrzymaniu i rozwijaniu działalności Colliers w segmencie współpracy z najemcami nieruchomości komercyjnych. Rola ta obejmuje wsparcie biznesu w rozwoju przewagi konkurencyjnej Colliers na rynku, a w tym, w tworzeniu programów i inicjatyw w zakresie budowania i wzmacniania relacji z klientami na bazie wspólnej strategii marketingowej.

Zakres obowiązków w tej roli jest następujący:

  • Tworzenie strategii marketingowej we współpracy z działami biznesowymi;
  • Opracowywanie planu rocznego oraz budżetu marketingowego, zarządzanie budżetem i realizacją planów rocznych;
  • Bliska współpraca z działem sprzedaży i współtworzenie wspólnych procesów.
  • Budowanie i wdrażanie lejków marketingowych (generujących SQL).
  • Planowanie i wdrożenie analityki oraz ustanowienie KPI.
  • Planowanie treści pod różne Buyer Persony i kanały dotarcia.
  • Nadzorowanie realizacji KPI, optymalizacja działań oraz raportowanie.
  • Odpowiedzialność za efektywną współpracę z dostawcami zewnętrznymi/agencjami/domami mediowymi/influencerami/R&D i innymi pokrewnymi.
  • Współpraca z CDO (Chief Digital Officer): zarządzanie i realizacja transformacji cyfrowej w obszarze marketingu i komunikacji;
  • Planowanie treści w zakresie brandingu i PR.
  • Raportowanie i analizowanie efektywności działań (wskaźnik konwersji lead-to-customer)
  • Monitorowanie wyników kampanii i wprowadzanie zmian w celu optymalizacji działań
  • Analiza potencjalnych klientów, rynku i konkurencji w celu dopasowania kampanii do potrzeb klientów
  • Uczestniczenie w procesach rekrutacyjnych dla kluczowych stanowisk w zespole.
  • Planowanie, zarządzanie, egzekwowanie i analiza działań zespołu.

Tego szukamy u kandydatów:

  • Umiejętność skupienia się na działaniach dających wartość i optymalizacja pracy.
  • Doświadczenie w tworzeniu treści – koordynowanie produkcji treści i ich recykling.
  • Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii marketingowej B2B na stanowisku związanym z planowaniem, tworzeniem i wdrażaniem lejków marketingowych oraz planowaniem treści
  • Umiejętność zdefiniowania grupy docelowych klientów.
  • Kompetencje planowania i wdrożenia analityki oraz interpretacji danych.
  • Silne zdolności operacyjne, wysoki poziom zaangażowania i dbałość o detale.
  • Znajomość kanałów marketingowych i umiejętność dostosowania treści.
  • Samodzielność i wychodzenie z inicjatywą.
  • Otwartość na korzystanie z nowinek technicznych, w tym sztucznej inteligencji.
  • Doświadczenie w koordynacji pracy zewnętrznych dostawców.
  • Język angielski na poziomie B2 / C1.
  • Mile widziane doświadczenie w sektorze nieruchomości komercyjnych, w tym nieruchomości biurowych oraz magazynowo-produkcyjnych.

To oferujemy:

  • nowoczesne i komfortowe biuro w atrakcyjnej lokalizacji, w połączeniu z możliwością pracy hybrydowej
  • zgrany zespół, pełen pomysłów, który służy na każdym kroku swoim doświadczeniem i dowcipem;
  • opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni nieobecności dla rodziców (6 dni rocznie) oraz inne benefity - Zobacz
  • jasno określone ścieżki rozwoju, bogaty program szkoleń, miłą atmosferę
  • pracę w firmie z tytułami: Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2019, 2021, 2022 i 2023 r.

Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji

Jak się pracuje w Colliers?

Wejdź do naszego biura

Poznaj nasze nagrody

  • Praca Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Chief marketing officer Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567