Marketing Automation Expert
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Tutlo Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Tutlo to jedna z najszybciej rozwijających się platform do nauki języka angielskiego na świecie i jedna z 50 najszybciej rozwijających się firm w Europie (Financial Times Index 2022).

Nasze innowacyjne i unikalne podejście opiera się na lekcjach wideo na żywo z lektorami języka angielskiego bez planowania.

Na rynku europejskim jesteśmy od ponad 8 lat i obsługujemy ponad 55 000 osób uczących się języka angielskiego z pomocą ponad 2500 nauczycieli.

Tutlo jest zorientowane na ludzi. Pracujemy w zespołach pełnych pasji - wyróżnia nas niekorporacyjna atmosfera. Prowadzimy wiele ciekawych projektów rozwojowych, dlatego poszukujemy osób, które lubią przejmować inicjatywę, kwestionować status quo.

Jeśli się z tym potrafisz utożsamić - chcielibyśmy Cię poznać :)

Nasi klienci korporacyjni to wiele firm z listy Fortune 500.

Występują w: Financial Times (ft.com), Forbes, liście finalistów Ernst & Young PL i wielu innych.

Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

Na ten moment do naszego zespołu poszukujemy:

zdalna / hybrydowo z biura ul. Nowogrodzka 42, Warszawa

Obowiązki:

  • Opracowywanie strategii automatyzacji marketingu, integrujących różne kanały komunikacji (e-mail, media społecznościowe, SMS, itd.).
  • Wybór i wdrażanie narzędzi automatyzacji marketingu
  • Projektowanie, wdrażanie i zarządzanie zautomatyzowanymi kampaniami marketingowymi (e-mail, nurturing leadów, retargeting).
  • Ustalanie scenariuszy kampanii, tworzenie workflowów i punktów styku z klientem.
  • Tworzenie segmentów bazy danych na podstawie zachowań klientów i innych kryteriów.
  • Personalizacja komunikacji marketingowej w celu zwiększenia jej skuteczności.

Wymagania

  • Doświadczenie w opracowywaniu strategii automatyzacji marketingu.
  • Znajomość narzędzi automatyzacji marketingu (np. HubSpot).
  • Umiejętność projektowania i zarządzania zautomatyzowanymi kampaniami marketingowymi.
  • Doświadczenie w tworzeniu workflowów i segmentacji baz danych.
  • Umiejętność personalizacji komunikacji marketingowej.
  • Znajomość analizy wyników kampanii i optymalizacji na podstawie danych.

Oferujemy

  • Ciekawe wyzwania w dynamicznie rozwijającej się spółce
  • Wysoką sprawczość - możliwość realnego kształtowania strategii spółki i realizacji własnych pomysłów
  • Dodatkowe dni urlopowe
  • Kafeteria z benefitami
  • Praca w zespole doświadczonych specjalistów
  • Możliwość bezpłatnej nauki j. angielskiego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o część stałą oraz premię za wyniki
  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy
  • Niezbędne narzędzia i oprogramowanie

Serdecznie zapraszamy do zaaplikowania :)

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Chief marketing officer Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851