Marketing Assistant
  • Nadarzyn
Nadarzyn, Nadarzyn, Mazowieckie, Polska
Manpower
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:
Wsparcie w tworzeniu i koordynacji projektów marketingowych, w tym tworzenie zestawów narzędziowych (KITS) dla sezonowych akcji promocyjnych
Koordynacja wewnętrznych procesów z interesariuszami
Aktywacja nowych produktów na rynku, przetwarzanie i monitorowanie postępów
Przygotowywanie materiałów szkoleniowych w j. angielskim
Wsparcie w tworzeniu lub adaptacji globalnej strategii komunikacyjnej
Tworzenie tekstów i treści marketingowych
Wsparcie w programach omnichannel
Koordynacja programów dedykowanych e-commerce (treści, plan promocji, realizacja)
Wymagania:
Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
Doświadczenie w dziale marketingu lub na pokrewnym stanowisku
Wykształcenie wyższe
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
Otwartość na doskonalenie kompetencji
Mile widziana znajomość systemu SAP i SalesForce
Oferujemy:
Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę tymczasową z perspektywą długofalowej współpracy
Pracę w formie hybrydowej
Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego Generali, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

  • Praca Nadarzyn
  • Nadarzyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851