Marketing Analyst
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Match-Trade Technologies
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy firmą IT z branży fintech (financial technology), tworzącą technologie dla Brokerów Forex. Stworzyliśmy środowisko technologiczne, wraz z silnikiem transakcyjnym, na którym zbudowaliśmy własną platformę tradingową (Match-Trader) dla firm świadczących usługi finansowe na całym świecie. Posiadamy biura w Polsce (Warszawie i Poznaniu), na Cyprze (Limassol i Nikozji) a także w Dubaju. Szukamy osoby, która wesprze zespół marketingu odpowiedzialnego za globalną komunikację, w roli

Miejsce pracy: Warszawa, praca stacjonarna

Wymagania

Poszukujemy analitycznej i doświadczonej osoby na stanowisko Marketing Analyst, która:

  • Posiada minimum 3 lata doświadczenia w analizie danych marketingowych, szczególnie w sektorze fintech i B2B;
  • Bardzo dobrze zna narzędzia analityczne, takie jak Google Analytics, Power BI, Tableau, Hubspot;
  • Umiejętnie interpretuje dane i wyciąga wnioski wspierając decyzje marketingowe;
  • Posiada doświadczenie w planowaniu i optymalizacji kampanii marketingowych.

Jeśli posiadasz te cechy i chcesz dołączyć do naszego dynamicznego zespołu, aplikuj już dziś!

Nasze oczekiwania względem Kandydatów:

  • Ponad 3 lata doświadczenia w analityce marketingowej;
  • Dogłębna znajomość Google Analytics, Google Data Studio, Google Tag Manager, Google Optimize, CRM, Hotjar;
  • Umiejętność konfiguracji i implementacji narzędzi analitycznych;
  • Umiejętność tworzenia zaawansowanych raportów i prezentacji;
  • Biegła znajomość języka Angielskiego (min C1);
  • Myślenie strategiczne (rozumienie szerszego kontekstu);
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność planowania oraz terminowość;
  • Umiejętność analizowania informacji i danych, odkrywania i dostrzegania zależności, wyciągania na ich podstawie wniosków;
  • Solidne zrozumienie technik analizy statystycznej i modelowania.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży fintechowej jest mile widziane;
  • Znajomość trendów marketingowych oraz zainteresowanie nowymi technologiami;
  • Znajomość Google BigQuery, a w szczególności pracy na danych z wykorzystaniem SQL.

Obowiązki

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało:

  • Zbieranie, przetwarzanie i analiza danych ilościowych oraz jakościowych z różnych źródeł;
  • Identyfikacja trendów, wzorców i zależności w danych;
  • Optymalizacja kampanii marketingowych na podstawie analiz;
  • Projektowanie i wdrażanie procesów analitycznych oraz przepływu informacji;
  • Praca z dużymi i zróżnicowanymi zbiorami danych, posiadania silnych umiejętności analitycznych i rozwiązywania problemów oraz doświadczenia w zbieraniu wymagań, prowadzeniu projektów i ustalaniu priorytetów zadań;
  • Projektowanie i dostarczanie krytycznych analiz w celu wspierania operacji biznesowych i prognozowania kluczowych wskaźników wydajności;
  • Rozwiązywanie problemów technicznych narzędzi i monitoringu, rozwijanie narzędzi analitycznych w firmie.

Oferujemy

Dlaczego warto z Nami pracować?

  • Osobom pracującym u nas na kontrakcie B2B oferujemy 30 dni płatnej przerwy od świadczenia usług w skali roku, a w przypadku osób na umowie zlecenie - 24 dni (w skali roku);
  • Pracujemy w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy z dogodnym dojazdem komunikacją miejską. Każdy zespół posiada własny pokój, nie pracujemy na open space’ach;
  • Zapewniamy pełne wdrożenie z wykorzystywanych technologii oraz systemów;
  • Pracujemy stacjonarnie ze względu na dynamikę zmian w branży i konieczność szybkiego reagowania, dlatego wspieramy relokację do Warszawy kandydatów z całej Polski;
  • Oferujemy naszym Pracownikom możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu dzięki karcie Multisport;
  • Choć nie jesteśmy korporacją i panuje u nas nieformalna atmosfera to kluczem naszej silnej pozycji na rynku jest wysoce profesjonalna postawa oraz zaangażowanie naszych teamów;
  • Inwestujemy w rozwój zawodowy. Posiadamy budżet szkoleniowy, z którego każdy pracownik może skorzystać po okresie próbnym. Ponadto stwarzamy przestrzeń do uczestniczenia w targach/ eventach branżowych;
  • Wszyscy pracownicy, niezależnie od stażu pracy i formy zatrudnienia, mają dostęp do pakietu prywatnej opieki medycznej Lux Med, który w całości opłaca firma;
  • Każdego roku organizujemy weekendowy wyjazd integracyjny, który jest pełen różnorodnych atrakcji, tak aby każdy mógł się dobrze bawić i zrelaksować;
  • Mamy "Pizza Fridays" oraz często organizujemy wyjścia integracyjne;
  • Nie mamy dress codeu;
  • Jesteśmy otwarci na pomysły i inicjatywny naszych pracowników takich jak: akcje charytatywne, benefity, itp.;
  • Dbamy o zdrowie, dlatego od poniedziałku do piątku mamy owoce w firmie;
  • Lubimy sport, dlatego zebraliśmy drużynę piłkarską i gramy w Elit Lidze (https://elitliga.pl/druzyna/292).

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoje CV wraz z portfolio - chętnie Cię poznamy!

Jak wygląda proces rekrutacji?

  1. Wyślij nam swoje CV wraz z portfolio: Chętnie przeczytamy też kilka słów czemu czujesz, że to będzie dobry match.
  2. Odbędziemy krótką, ok. 15 minutową zapoznawczą rozmowę telefoniczną.
  3. Wybrane osoby spotkają się z Deputy Head of Marketing, z którym będą bezpośrednio współpracować.
  4. Opcjonalnie spotkanie z Head of Marketing.
  5. Decyzja o zatrudnieniu i oferta lub informacja zwrotna.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Chief marketing officer Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080