Market Researcher with Polish - remote work
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 8. 2024

Znasz biegle język polski i angielski? Mamy dla Ciebie ofertę pracy zdalnej jako Market Researcher.

Wykorzystaj swoje umiejętności komunikacyjne do budowania trwałych relacji z klientami i zapewnij im kompleksowe wsparcie w procesie sprzedaży.

Dołącz do dynamicznego, międzynarodowego środowiska, w którym każdy dzień to nowa szansa na rozwój i sukces. Stań się częścią zespołu i razem zmieniajmy świat dzięki innowacyjnym rozwiązaniom!

Oczekujemy

  • biegłej znajomości języka polskiego i angielskiego
  • umiejętności obsługi komputera, znajomość narzędzi Microsoft Excel/Word
  • dokładności i zaangażowania w pracę, dobrych umiejętności komunikacyjnych, proaktywności
  • doświadczenie w obsłudze klienta - mile widziane
  • CV w języku angielskim

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę zdalną na pełen etat (na terytorium Polski)
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 6 miesięcy (z możliwością przedłużenia)
  • wynagrodzenie: 5500 zł brutto (+ dodatek za pracę zdalną)
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, kafeteria
  • pracę w międzynarodowym środowisku, otwartą komunikację i przyjazną atmosferę

Zadania

  • identyfikowanie nowych potencjalnych klientów poprzez badania rynku
  • wspieranie naszych inżynierów sprzedaży poprzez dostarczanie im nowych potencjalnych klientów (przez telefon i e-mail)
  • śledzenie zapisów połączeń i informacji, które mogą pomóc w usprawnieniu procesu sprzedaży
  • codzienne generowanie kontaktów i leadów sprzedażowych

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584