Market Research Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Assembly Digital Commerce
10. 10. 2024

Kontrakt B2B

Warszawa – hybrydowo

Opis firmy:

Najnowszy projekt, do którego poszukujemy osoby na stanowisko Market Research Manager, należy do Grupy Stagwell – globalnej sieci, która zrzesza ponad 70 wiodących firm marketingowych na świecie. Jako liderzy w branży, realizujemy innowacyjne i inspirujące projekty, które kształtują przyszłość marketingu. Nasi pracownicy mają okazję brać udział w tworzeniu wyjątkowych rozwiązań oraz angażować się w inicjatywy, które wyznaczają nowe standardy. Nasze motto: „Together, We Are Transforming Marketing”, doskonale oddaje naszą misję i ducha współpracy, który nas napędza.

Zakres obowiązków:

-      doradztwo w zakresie organizacji i optymalizacji pracy Zespołu Badawczego oraz wspieranie jego członków w realizacji założonych celów

-      monitorowanie współpracy z analitykami

-      dobieranie metodologii i schematu badania do zapotrzebowania Klienta

-      współuczestnictwo w fazie koncepcyjnej - tworzeniu ofert

-      odpowiadanie za fazę wykonawczą w projektach ilościowych i jakościowych: tworzenie narzędzi, nadzór nad skryptowaniem, fieldem, analizami i raportami

-      prowadzenie spotkań, prezentacji i sesji warsztatowych z pracownikami i Klientami

-      tworzenie analiz i interpretacji wyników badań ilościowych, opracowanie raportów i tworzenie prezentacji

-      tworzenie/współtworzenie narzędzi badawczych

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w badaniach rynku - minimum 5 lat

•       Umiejętność doradzania w zakresie organizacji pracy zespołu badaczy lub kierowania pracą zespołu

•       Pasja do badań oraz doświadczenie w badaniach ilościowych, z chęcią rozwoju w obszarze badań jakościowych.

•       Doświadczenie w realizacji projektów dla firm z branży FMCG.

•       Umiejętność pracy z Klientem

•       Dążenie do ciągłego rozwoju zawodowego.

•       Zdolność do efektywnej pracy w dynamicznie zmieniających się warunkach.

•       Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, język polski na poziomie ojczystym.

Dlaczego to wyjątkowa szansa?

Jest to szansa dla odważnych i kreatywnych osób, która jest okazją do współtworzenia nowej firmy z bardzo atrakcyjną ofertą na rynku „wiedzy” i danych. W tej roli będziesz mieć możliwość rozwijania produktów opartych na unikalnych zasobach od polskiego partnera rynkowego oraz nauki i wdrażania nowoczesnych metodologii i technologii.

Benefity:

•       Możliwość pracy hybrydowej.

•       Płatne dni wolne na umowie B2B.

•       Prywatna opieka medyczna.

•       Dostęp do platformy wellbeingowej.

•       Dostęp do platformy do nauki języków.

Nasz proces rekrutacji:

  1. Rozmowa telefoniczna z rekruterem.
  2. Podpisanie umowy NDA.
  3. Rozmowa online.

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662